Proste Tricki do Wykorzystania Iphone’a

Proste Tricki do Wykorzystania Iphone’a

iPhone to jedno z najbardziej lubianych urządzeń na świecie. Jest to wygodne i intuicyjne urządzenie, które może służyć do wielu funkcji i ułatwia dostęp do sieci społecznościowych i innych narzędzi online. Poniżej znajduje się kilka przydatnych tricków, których możesz używać, aby uczynić najlepszy użytek z twojego iPhone’a.

Przesuwanie Aplikacji Na Pulpicie

Przesuwanie aplikacji na pulpicie iPhone’a jest proste – wystarczy docisnąć dowolną aplikację aż do momentu, aż symolizuje się ona jako kropkowana ramka, a następnie przeciągnąć ją w dowolnym kierunku. To samo można zrobić ze skrótami w Iphone.

Ustaw Alarm

Alarmy mogą być wobec naszym rodzinnym lekarzem drzemki, albo aby uzupełnić nasze codzienne prace, ale ich ustawienie na Iphone jest wciąż ciągle łatwe dla każdego. Aby ustawić alarm na ekranie blokady, dotknij Pasek czasu i pociągnij w dół, aby wyświetlić opcje Menu i kliknij ikonę Dzwonka i Wybierz Alert Time. Zaznacz ikonę Włącz, aby aktywować alarm.

Tworzenie Wiadomości Tekstowych

Iphones to nie tylko tradycyjne czatowanie dopasowane do naszych potrzeb. Od teraz możesz tworzyć zdjęcia zwykłymi czatami tekstowymi. Aby to zrobić, otwórz rozmowę i dotknij ikony plusa obok pola do czatu jak gdybyś chciał wysłać zwykłe zdjęcie, ale wybierz opcje Twórz Wiadomość. Zapewni to dostęp do różnych narzędzi do tworzenia wiadomości. Wystarczy wybrać to co chcesz stworzyć , wpisać tekst i wybrać ” Wysłać ” w celu wysłania.

Udostępnianie Aplikacji

Udostępnianie aplikacji innym osobom jest teraz tak proste jak zrobienie kilka dotknięć. Możesz to zrobić poprzez otwieranie App Store lub Home Screen, wybierając aplikację do udostępnienia, wybierając ikonę dzielenia się (3 poziome kropki wokół, aby wybrać dowolnego użytkownika do udostępnien

Jak Przesunąć Aplikacje na Pulpicie iPhone’a?

Przesuwanie aplikacji na pulpicie iPhone’a jest łatwe. Chwyć dowolną aplikację i przytrzymaj ją, aż pojawi się kropkowana ramka. Następnie dociśnij w dowolnym kierunku, tak aby aplikacja przesunęła się tam, gdzie chcesz. Możesz to samo zrobić ze skrótami.

Twórz informacje w czacie tekstowym iPhone

Iphones to nie tylko tradycyjne czatowanie dopasowane do naszych potrzeb. Teraz możesz tworzyć zdjęcia używając prostych czatów tekstowych. Oto jak to zrobić:

  • Otwórz wiadomość i dotknij ikony plusa obok polecz czatu tak, jakbyś chciał wysłać zwykłe zdjęcie.
  • Wybierz opcję Twórz Wiadomość.
  • Użyj narzędzi do tworzenia wiadomości, aby dodać grafiki lub inne materiały do twojej wiadomości.
  • Uzupełnij wiadomość i wybierz „Wyślij”, aby wysłać ją.

Udostępnianie aplikacji

Udostępnianie aplikacji innym osobom jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz wysłać aplikację do dowolnego użytkownika zaledwie kilkoma dotknięciami. Wszystko co musisz zrobić, to otworzyć App Store lub Home Screen, wybrać aplikację oraz kliknąć ikonę dzielenia się (3 poziome kropki obok). Następnie możesz wybrać odbiorców i wysłać im link do pobrania wybranej przez ciebie aplikacji.